Právě se nacházíte: Hlavní stránka > Akce a slevy

Akce a slevy

Dlouhodobé akce

Veškeré zde uvedené akce a slevy jsou platné jak pro půjčovnu aut Karlovy Vary, tak pro půjčovnu dodávek Karlovy Vary.

Přistavení vozidla zdarma

V Karlových Varech a blízkém okolí Vám Garaxis autopůjčovna vozidlo přistaví zcela zdarma i při krátkodobých pronájmech, v celém Karlovarském kraji je přistavení zdarma při pronájmech dlouhodobých. Více informací naleznete v ceníku přistavení.

Neomezený počet kilometrů

Spočítejte si cenu za pronájem vozidla a již nemusíte mít žádné obavy - tato cena je konečná! Žádné další poplatky za najeté kilometry Garaxis autopůjčovna Karlovy Vary neúčtuje. Díky tomu můžete v pronajatých vozech půjčovny najet tolik kilometrů, kolik potřebujete.

Výhody v ceně pronájmu

Cena pronájmu vozidla v autopůjčovně Garaxis zahrnuje kromě běžných služeb, jako např. pravidelný servis a údržba vozů půjčovny nebo povinné i havarijní pojištění vozidel, také dálniční známku pro ČR a autoatlas Evropy jako součást výbavy pronajatého vozu.

Speciální nabídka pro firmy a živnostníky

Využijte naší speciální nabídky pro firmy a živnostníky a staňte se naším partnerem. Můžete tak např. získat výrazné slevy z celkové ceny pronájmu. Pro získání dalších informací nás kontaktujte.

Autopůjčovna nepožaduje vratné zálohy

Garaxis autopůjčovna již nepožaduje vratnou zálohu od stálých a bezproblémových klientů. Stálým klientem autopůjčovny se přitom stáváte již při druhém zapůjčení vozu. Tzn., že pokud při prvním půjčení vozu bude vše v pořádku, při každém dalším pronájmu v naší autopůjčovně již nemusíte skládat vratnou zálohu! Toto platí při zapůjčení jakéhokoliv osobního vozu nebo dodávky.

Vážíme si spokojených klientů autopůjčovny

Získejte slevu až 20% na pronájem vozu, jste-li s našimi službami spokojeni a máte zájem o tom informovat ostatní potenciální klienty autopůjčovny. Vašeho doporučení si velmi vážíme! Pro získání více informací se obraťte na personál půjčovny.