Právě se nacházíte: Hlavní stránka > Novinky

Novinky

Autopůjčovna nepožaduje vratné zálohy

27. února 2013

Ano skutečně je tomu tak, stanete-li se stálým zákazníkem naší autopůjčovny, již nemusíte skládat vratnou zálohu při zapůjčení vozu. Za stálého zákazníka se přitom můžete považovat již při druhém pronájmu vozu. Můžete si přitom pronajmout jakýkoliv vůz, a to jak osobní vůz v půjčovně aut nebo dodávku v půjčovně dodávek. Stačí tedy, aby první pronájem vozu v naší autopůjčovně nebo půjčovně dodávek proběhl v pořádku a při každém dalším půjčení jakéhokoliv vozu již nemusíte skládat vratnou zálohu!

Dálniční známky 2019

31. ledna 2019

Dnes o půlnoci končí platnost starých dálničních známek, nemusíte se však obávat, všechny naše vozy jsou již opatřeny novými dálničními známkami. Jejich platnost končí 31. ledna 2020.

Pronájem dodávky Fiat Ducato

10.10.2012

Autopůjčovna nyní nabízí pronájem dodávky Fiat Ducato Maxi! Ceny pronájmů této dodávky se pohybují již od 700,- Kč za den.

Autopůjčovna ukončila pronájem vozu Škoda Octavia 1,8 SLX

7. 9. 2012

Autopůjčovna definitivně ukončila pronájem vozu Škoda octavia 1,8 SLX. Důvodem ukončení pronájmů tohoto vozu a jeho následného prodeje z vozového parku autopůjčovny byla především nespokojenost klientů s vysokou spotřebou tohoto vozu. Autopůjčovna proto doporučuje všem lidem, aby si nekupovali tyto vozy a ani nepronajímali v půjčovnách. Spotřeba se snadno vyšplhá na 12 litrů na 100 km a mnohdy více. Vyšší výkon vozu přitom zase není až tak vysoký, jak by se podle spotřeby a obsahu motoru mohlo zdát.

Toyota Aygo v nabídce autopůjčovny

2. 9. 2012

Autopůjčovna nabízí pronájem vozu Toyota Aygo za ceny již od 490,- Kč za den! Rok výroby tohoto vozu je 2011. Velkou předností vozu je velmi nízká spotřeba, a to 4,6 litrů na 100 km. Jedná se o menší vůz vhodný především pro městský provoz. Interiér vozu zdobí efektní detaily jako výdechy ventilace nebo ovládání klimatizace, které těžko hledají obdoby. S obojím se ale velmi dobře pracuje.

Půjčovna aut nabízí pronájem vozu Škoda Fabia

28. 8. 2012

Pro velký zájem klientů o vůz Škoda Fabia pro vás půjčovna aut pořídila další z těchto skvělých, spolehlivých tuzemských vozů, tentokrát v barvě modré. Výbava obou vozů je téměř shodná.

Autopůjčovna nabízí pronájem vozu Dacia Logan s klimatizací

7. 9. 2012

Autopůjčovna definitivně ukončila pronájem vozu Škoda octavia 1,8 SLX. Důvodem ukončení pronájmů tohoto vozu a jeho následného prodeje z vozového parku autopůjčovny byla především nespokojenost klientů s vysokou spotřebou tohoto vozu. Autopůjčovna proto doporučuje všem lidem, aby si nekupovali tyto vozy a ani nepronajímali v půjčovnách. Spotřeba se snadno vyšplhá na 12 litrů na 100 km a mnohdy více. Vyšší výkon vozu přitom zase není až tak vysoký, jak by se podle spotřeby a obsahu motoru mohlo zdát.

Snížení cen dlouhodobých pronájmů v půjčovně dodávek

30. 7. 2012

Snížení cen dlouhodobých pronájmů v půjčovně dodávek může být přínosem hlavně pro firmy a podnikatele, kteří mohou dlouhodobých pronájmů dodávek využívat pro své podnikání za nižší ceny a dosáhnout tak vyšších zisků. Cena za pronájem dodávky Ford Transit činí nyní po snížení cen 500,- Kč za den. Tato cena platí při pronájmech trvajících 30 dní a déle. Při pronájmech delších než-li 2 měsíce jsou ceny smluvní. Držíme stále nejnižší ceny pronájmů dodávkových vozů v Karlovarském kraji.

Autopůjčovna snižuje zálohy

19. 7. 2012

Půjčovna aut Karlovy Vary pro vás snížila zálohu u vozu Škoda Octavia na pouhé 3.000,- Kč. Spolu se snížením cen o 10 % z již probíhající akce se tak Škoda Octavia stává dostupnější i pro zákazníky, kteří byli kvůli vyšší ceně nuceni volit levnější vozy. Autopůjčovna Garaxis - vycházíme vám vstříc! Půjčovna dodávek Karlovy Vary pro vás snížila zálohu u dodávky Ford Transit na neuvěřitelných 3.000,- Kč. Při pronájmech tak nemusíte platit desetitisícové zálohy a v mnohých případech tak obtížně shánět peníze "na zálohu" jen proto, že si potřebujete např. něco přestěhovat apod., jak tomu bývá v ostatních půjčovnách dodávek, ale i půjčovnách automobilů. Snažíme se naše vozy zpřístupnit opravdu všem. Autopůjčovna Garaxis - vaše autopůjčovna.

Akce a slevy v autopůjčovně

12. 7. 2012

Zprovoznili jsme pro vás novou sekci s názvem akce a slevy, kde naleznete, jak již z názvu vyplývá, veškeré aktuální akce a slevy půjčovny aut i půjčovny dodávek, a to jak trvalé, dlouhodobé, tak i krátkodobé, časově omezené. O nových akcích budete včas informováni i zde v novinkách. Sledujte jak v Garaxis autopůjčovně KV ušetřit! Hned na úvod pro vás autopůjčovna Garaxis připravila akci na měsíce červenec a srpen a snížila ceny u vozu Škoda Octavia o celých 10 %. Půjčovna aut Karlovy Vary vám proto doporučuje rezervovat si své termíny co nejdříve!

Nový web autopůjčovny

7. 6. 2012

Vážení zákazníci, vítejte na zbrusu novém webu autopůjčovny ! Snažili jsme se, aby stránky půjčovny byly přehledné a vy jste tím pádem našli rychle to, co Vás zajímá. Pokud máte nějaké dotazy, můžete si přečíst kompletní půjčovní řád, na nejčastější otázky naleznete odpověď v často kladených dotazech. Doufáme, že se zde budete cítit příjemně a přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů ve vozech půjčovny dodávek, půjčovny aut Karlovy Vary.

Autopůjčovna nyní také jako půjčovna dodávek

5. 6. 2012

Rozšířili jsme nabídku našich vozů, nyní máte možnost zapůjčit si také Ford Transit. Více informací naleznete pod záložkou půjčovna dodávek. Nabídku vozidel půjčovny dodávek i půjčovny osobních vozů a veškeré nabízené služby autopůjčovny budeme i nadále rozšiřovat a zkvalitňovat, sledujte proto stránky vaší půjčovny - autopůjčovny Garaxis.